Провідміняйте словосполучення: 86 кілометрів, тисяча девятсот девяносто девятий рік, півтори тонни

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н вісімдесят шість кілометрів Р вісімдесяти шести кілометрів Д вісімдесяти шести кілометрам З вісімдесят шість кілометрів О вісімдесятьма шістьма кілометрами М у вісімдесяти шести кілометрах У складених порядкових числівників відмінюється тільки останній числівник: Н одна тисяча дев`ятсот дев`яносто дев`ятий рік Р одна тисяча дев`ятсот дев`яносто дев`ятого року Д одна тисяча дев`ятсот дев`яносто дев`ятому року З одна тисяча дев`ятсот дев`яносто дев`ятий рік О одна тисяча дев`ятсот дев`яносто дев`ятим роком М у одна тисяча дев`ятсот дев`яносто дев`ятому році Числівник півтори (жін.рід) не змінюється за відмінками У непрямих відмінках, крім знахідного, поєднуваний з числівником півтори іменник тонна виступає у формі множини. Н півтори тонни Р півтори тонн Д півтори тоннам З півтори тонни О півтори тоннами М у півтори тоннах