Пружина під дією вантажу видовжилась на 4 см. з яким періодом коливатиметься цей вантаж на пружинці, якщо його вивести з рівноваги? варианты ответов: 0.4 0.2 0.1 0.8

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Во-первых, когда груз просто висит на пружине, мы имеем [latex]mg = k\Delta L\\ \frac{m}{k} = \frac{\Delta L}{g}[/latex] С другой стороны период колебаний [latex]T = 2\pi\sqrt{m/k} = 2\pi\sqrt{\Delta L/g} = 0.4[/latex] Ответ 0.4