Пряме волосся в людини - рецесивна ознака. Генотип АА формує генотип із кучерявим волоссям , а генотип Аа - із хвилястим . Визначте генотипи й фенотипи дітей , батьки яких мають хвилясте волосся.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Батьки мають генотип Аа мати і батько. Значить діти будуть АА:Аа:Аа: аа 25%кучеряві 50% хвилясте волосся 25%нормальне пряме волосся