Пунктуаційну помилку допущено в реченні 1.Осінь ходить по краю,та виганяє птиць із гаю 2.Сміються в сонці золотому річки,і села,і поля 3.Осінній сад ще я блучка гладить,листочок-два гойдає на гілляках 4.Здрастуй,моя прадідів...
Пунктуаційну помилку допущено в реченні
1.Осінь ходить по краю,та виганяє птиць із гаю
2.Сміються в сонці золотому річки,і села,і поля
3.Осінній сад ще я блучка гладить,листочок-два гойдає на гілляках
4.Здрастуй,моя прадідівська хата
Ответ(ы) на вопрос:
Скласти поради як користіватися книжкою!вам допоможуть слова з довідки( не малюйте ,не пишіть ,у ,кладіть, їжу ,біля ,мийте ,перед ,читання ,листки , загинайте , книжки , закладка , користуйтеся) ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ
Пунктуаційну помилку допущено в 2 реченні.
золотому річки і села,і поля