Пунктуацiйну помилку допущено в реченнi. А) Осiнь ходить по краю, та виганяє птиць iз гаю. Б) Смiються в сонцi золотому рiчки, i села, i поля. В) Осiннiй сад ще яблучка глядить, листочок-два гойдає на гiлляках. Г) Здраствуй, мо...

Пунктуацiйну помилку допущено в реченнi. А) Осiнь ходить по краю, та виганяє птиць iз гаю. Б) Смiються в сонцi золотому рiчки, i села, i поля. В) Осiннiй сад ще яблучка глядить, листочок-два гойдає на гiлляках. Г) Здраствуй, моя прадiдiвська хато. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Помилку допущено у першому реченні тому, що перед та кома не кладеться. Та заміняє кому.