П’ятеро друзів-кенгурят оселились у новомуп’ятиповерховому будинку. Відомо, що Ласунчикживе вище, ніж Веселун, Красунчик – нижче, ніжМудрагелик, Веселун – вище, ніж Мудрагелик,Сонько – нижче, ніж Красунчик. Хто поселився нап’ят...

П’ятеро друзів-кенгурят оселились у новомуп’ятиповерховому будинку. Відомо, що Ласунчикживе вище, ніж Веселун, Красунчик – нижче, ніжМудрагелик, Веселун – вище, ніж Мудрагелик,Сонько – нижче, ніж Красунчик. Хто поселився нап’ятому поверсі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ласунчик поселився нап’ятому поверсі