ПЖ!!!!!!!!!!!!! срочно!!!!!!!!!!!всі бали даю!!!!!!!!!!!!!!!!!Один із кутів утворених,при перетині двох паралельних прямих січною 34 градуси.Знайти інші сім кутів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
При перетині двох паралельних прямих третьою (січною) утвориться 8 кутів: чотири рівних між собою гострих кутів і чотири рівних між собою тупих кутів. Сума гострого і тупого кутів дорівнює 180°. За умовою гострий кут дорівнює 34°, обчислимо тупий кут 180-34=146°. Відповідь: чотири кута по 34° і чотири кута по 146°.