Әр адам тәулігіне бірнеше мың литр ауа жұтады. Адамға тыныстау үшін таза ауа қажет.Орман ішінде, теңіз немесе өзен мен көл жағалауында ауа таза болады.Айналадағы ауаның тазалығын сақтауда көгалдандырудың маңызы зор.Өсімдік ауан...

Әр адам тәулігіне бірнеше мың литр ауа жұтады. Адамға тыныстау үшін таза ауа қажет.Орман ішінде, теңіз немесе өзен мен көл жағалауында ауа таза болады.Айналадағы ауаның тазалығын сақтауда көгалдандырудың маңызы зор.Өсімдік ауаның құрамындағы көмірқышқыл газын, зиянды заттарды, шаңды жұтып, оның орнына көп мөлшерде оттегін бөліп шығарады. Сондықтан көше бойлай ағаш отырғызу, гүлзарлар жасау, демалыс бақтарының көлемін кеңейту ауаның тазалығын сақтаудың бір жолы болып табылады. перевести на русский?только без переводчика
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Каждый поглощает несколько тысяч литров воздуха в день. Чистый воздух для дыхания человека. В лесу, на море или на берегу озера и река будет чист. Важность поддержания чистоты воздуха в окружающем озеленении. Завод двуокиси углерода в воздухе, опасных веществ, поглощает пыль, а не больших количеств кислорода. Таким образом, посадка деревьев вдоль улиц, парков, отдыха является способом поддержания чистоты воздуха в расширении садов.