Радіус кола з центром в точці А дорівнює 9 см, а радіус кола з центром в точці В дорівнює 2 см. Яка відстань між центрами цих кіл

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо невідоме зображення двох кіл, то слід розглянити всі випадки, коли дотикаються кола і коли вони не дотикаються. Відстані між центрами цих кіл будуть лежати між числами 0 (коли центри збігаються) і будь- яке=им іншим додатним числом. Якщо б мова йшла про точки дотику, то на це можна дати конкретну відповідь: 9-2=7 см при внутрішньому дотику або 9+2=11 см при зовнішньому дотику..