Радіус основи циліндра 5 см,а діагональ його осьового перерізу утворює площиною кут 60 градусів.Знайдіть висоту циліндра?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Дано: цилндр, АВСD- перерз, ВD-дагональ, R=АО=ОД=6 см, кут ВDА=60 градусв Знайти: АВ, S abcd з трикутника ВDА ( кут ВАD= 90 градусв) tg60= AB/AD AD=AO+OD=12 см AB=AD tg60 AB=12 * корнь з 3 Осьовим перерзом прямокутник, отже S=AB*AD S=12коренв з 3 * 12=144 корнь з 3 (см2)2)осьовим перерзом прямокутник, а прямокутник, у якого дагонал перпендикулярн — це квадрат, отже висота = 2R=10 см