Раскрыть скобки, чтобы получились правильные предложения. She ( to wall) the dogs yesterday. Bill (

Раскрыть скобки, чтобы получились правильные предложения. She ( to wall) the dogs yesterday. Bill (to wear) new jeans last Monday. Tom and Rob ( net/ eat) soup yesterday. You ( he) Helen from the USA? My brother ( net/ have) homework.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
She to walls the dogs yesterday. bill to wears new jeans last monday. tom and rob eat soup yesterday. helen from the usa? my brother have homework.