Рассказ Астана əсем қала на казахском,плиззз 8 предложений!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Астана Казакстаннын астанасы .Астана оте жас кала .Буган карамастан Астана каласы адеми жанеде корикти кала. Астана каласынын символы Байтерек болып келеди .Байтереке шылып карасан жер кишентай болып коринеди. Мен Астана каласына бес жасымда барып коргемин. Бирак тагы да барып коргим келеди.