Рассказ про цирк на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биздин калага цирк келды! Мен ол цирке баргым келди!!!! Биздын мугалим, акша жинап билет берип кеты!! Мен цирке бардым!! Мен аюды, маймылды, пилди, клоунды кордым!!!! Оте кызык болды!! Маган жане менин достарыма цирк унады!! Мен цикрты жаксы коремын
Гость
мен кеше цирке бардым.Онда клоундар,сыйкыршылар болды. Клоурдар бiздi кулдiртi ал сыйкыршылар сыйкыр курсетi .Тагыда жыландар,иттер жене агыда жануарлар болды. Цырке маман унады