Расскажи одноклассникам о предстоящей поездке  план 1.We will go to fairy land in .....2.It will be .... We will live in .... 3.There will be a bedroom in our house. We will have TV, ... in our room. 4.We will play.... Let's go...

Расскажи одноклассникам о предстоящей поездке  план 1.We will go to fairy land in ..... 2.It will be .... We will live in .... 3.There will be a bedroom in our house. We will have TV, ... in our room. 4.We will play.... Let's go to fairy land together!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 in London 2 wery good   hotel 3 Me is wery good in... 4 in other games