Расскройте скобки, употребив глаголы в Present Perfect. Переведите полученные предложения на русския язык. 1. You ever (spend) your holidays in the Crimea? 2. I never (visit) that place. 3. He already (go)? 4. I already (go) my...

Расскройте скобки, употребив глаголы в Present Perfect. Переведите полученные предложения на русския язык. 1. You ever (spend) your holidays in the Crimea? 2. I never (visit) that place. 3. He already (go)? 4. I already (go) my homework. 5. He just (come) home. 6. She already (come) from school. 7. I never (be) to Washington. 8. He just (finish) his work. 9. They already (think) of everything? 10. Нe already (learn) the rule.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) You have ever spent 2) I have never visited  3) Has he already gone 4) I have already gone  5) He has just come 6) She has already come 7) I have never been 8) He has just finished 9) They have already thought  10) He has already learnt