Расставте слова в алфовитном порядке potato badminton monkey lemon camel cabbage tomato jeans suit crokodile carrot cucumber worker apple chess orange T-shirt boxing skirt doktor penguin shoes tennis skiing ski-jumper whale jac...

Расставте слова в алфовитном порядке potato badminton monkey lemon camel cabbage tomato jeans suit crokodile carrot cucumber worker apple chess orange T-shirt boxing skirt doktor penguin shoes tennis skiing ski-jumper whale jacket football student teacher
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Apple Badminton Boxing Camel Cabbage Crocodile Carrot Cucumber Chess Doctor Football Jumper Jacket Lemon Orange Penguin Suit Skirt Shoes Skiing T-shirt Tennis Tomato Teacher Whale Worker
Гость
Apple,badminton,boxing,camel,cabbage,crocodile,carrot,cucumber,chess,doctor,football,jeans,jacket,lemon,monkey,orange,penguin,suit,skirt,shoes,skiing,ski-jumper,student,T-shirt,teacher,tennis,whale,worker