Расставьте слова в правильном порядке и синтаксический разбор 1 қазақтың/домбыра/аспабы/халық 2 бұл/екі ішекті/аспап/ежелгі 3 күй/шерткен/домбырада 4 мектепте/бездің/үйірмесі/бар/домбыра 5 домбырашы/жақсы/армандаймын/мен/болуды

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1,Домбыра- қазақтың халық аспабы 2,Бұл ежелгі екі шекті аспап 3,Домбырада күй шерткен 4,Біздің мектепте домбыра үйірмесі бар 5,Мен жақсы домбырашы болуды армандаймын
Гость
1)домбыра- казактын халык аспабы.2) бул ежелги еки ишекти аспап. 3) домбырада куй шерткен.4) биздин мектепте домбыра уйирмеси бар. 5) мен жаксы домбырашы болуды армандаймын.