Расставьте запятые !!!! пож!! Моя улюблена справа це малювання більше всього мені ?

Расставьте запятые !!!! пож!! Моя улюблена справа це малювання більше всього мені ??о душі пейзажі особливо ті на яких є квіти й небо Я не малюю якщо в мене немає натхнення взагалі це дуже кропіткий й енергоємний процес але поки я малюю я дійсно відпочиваю займаюсь я улюбленою справою коли є вільний час перше що я роблю я починаю малювати нарис підбираю фарби беру гарне біле полотно водичку й змішавши фарби у палітрі удосконалюю малюнок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Після малювання кома  перед на яких кома перед але кома перед я дійсно кома  перед займаюсь кома перед коли кома перед що кома перед підбираю фарби кома перед беру гарне кома перед водичку кома.