Раздели сочетания букв на отдельные слова и узнай о чём мечтают наши герои запиши их желания используй где нужно прописные буквы1. iwouldliketoskateinthepark2. iwouldliketohavesixfriends3. iwouldliketoswiminthemorning4.iwouldli...

Раздели сочетания букв на отдельные слова и узнай о чём мечтают наши герои запиши их желания используй где нужно прописные буквы 1. iwouldliketoskateinthepark 2. iwouldliketohavesixfriends 3. iwouldliketoswiminthemorning 4.iwouldliketorideahorse
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I would like to skate in the park. 2. I would like to have six friends . 3.I would like to swim in the morning . 4. I would like to ride a horse.