Read and correct. (15 points)it's got a big nose. It's got a small nose. 1.it's got a tvin body2.it's got short tail. 3.it's got a big head

Read and correct. (15 points) it's got a big nose. It's got a small nose. 1.it's got a tvin body 2.it's got short tail. 3.it's got a big head
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Читать и исправлять. (15 баллов) у него большой нос.  У него маленький нос.  1.у него есть тело Твин 2.у него короткий хвост.  3.у него большая голова