Read, look and say. Poor Baby Bear! Look, he's ... . Why? He hasn't got any ... . He hasn't got a chair. He wants to go to ... now. Has he got a ...

Read, look and say. Poor Baby Bear! Look, he's ... . Why? He hasn't got any ... . He hasn't got a chair. He wants to go to ... now. Has he got a ....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бедный Медведь младенца! Смотри, он .... Зачем? Он не получил какой-то .... Он не получил стул. Он хочет пойти на ... сейчас. Имеет он получил ....