Ребенку задали стих выучить по английскому, как это произносится. помогите пожалу

Ребенку задали стих выучить по английскому, как это произносится. помогите пожалуйста. Mary Ann has a pig Not very little, not very big, Not very pink, not very green, Not very black, not very clean, Not very thin, not very fat. Do you want to have a pig like that?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мэри эн хэз э пиг Нот вэри литл нот вэри биг Нот вэри пинк нот вэри грин нот вэри блэк нот вэри клин Нот вэри фин нот вэри фэт  Ду ю вонт ту хэв а пиг лайк зэт?