Ребят даю 80 балла ваши на счету у меня пож Продолжите этот диалог прошу все дам ба

Ребят даю 80 балла ваши на счету у меня пож Продолжите этот диалог прошу все дам баллы отмечу лучшим и дам 80 балла Sue: Are you OK, Wayne? Wayne: No , not really. Sue: Why? What’ s the matter? Wayne: On, I had a really bad start to the day. I woke up late. Sue: Were you late for school? Wayne: No, I arrived on time , but I left my Science homework at home. Sue: Oh, dear. Wayne: Yes, and I didn’t close my bedroom window or switch off the lignts.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
С: Ти добре,Вейн? В: Ні, не дуже. С: Чому?Що сталось? В:Ой, я справді погано розпочав день. Я пізно встав. С:Ти запізнивсь до школи? В:Ні,я прибув вчасно,але я забув наукову домашню роботу вдома. С:Жах. В:Так, і я не закрив вікно в своїй спальні чи не виключив світло.