Ребят даю 30б переведите фразу не дословно l follow the moskva down to Gorky Park listening to the wind of change An august-summernight, soldriers passing by listening to the wind

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее зззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззнннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю. пппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппооооооооооооооооооооооооооооооооооонннннннннннннннннннннннннннннняяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяятттттттттттттттттттттттттттттттттттттннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннооооооооооооооооооооооооооооо....................................................................