Ребят, ОЧЕНЬ нужно и срочно! Диалог на казахском про Алмату. Есть основа (простите за грамматику и написание, нет каз. клавиатуры): - Сэлем! - Селем, сенин атын ким? - Менин атым ...! - сенимен танысканыма оте куаныштымын, ал м...

Ребят, ОЧЕНЬ нужно и срочно! Диалог на казахском про Алмату. Есть основа (простите за грамматику и написание, нет каз. клавиатуры): - Сэлем! - Селем, сенин атын ким? - Менин атым ...! - сенимен танысканыма оте куаныштымын, ал менин атым Зауре( к примеру, ты можешь вместо этого имени любое другое поставить) - Сен кай калада турасын? - Мен Алматы каласында турамын. - Алматы каласы кандай? - Алматы каласы оте эдеми жэне улкен кала. -Алматы каласында цирк, театырлар бар ма? - Иэ, Алматыда оте коп театр, кинотеатр, эр турли сауда орталыктар т.б оте коп! Есть вот это, нужно дополнить чем-то еще, т.к. 11 класс, это слишком просто. Помогите, пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
--Алматы қайда орналасқан? --Алматы Алатаудың етегінде орналасқан. --Алматы Қазақстанның қандай қаласы? --Алматы Қазақстанның  ең сұлу , жасыл қаласы. --Алматы несімен әйгілі қала ? --Алматы апорт алмасымен әйгілі қала. --Қалада нелер бар? --Қалада опера және балет театры,,М.Әуезов атындағы театр, Орталық мұражай бар. --Республика мақтанышы не ? --,,Медеу ,, спорт кешені бүкіл республика мақтанышы. --Саған Алматы ұнай ма ? --Маған Алматы өте ұнайды.