Ребят, помогите. Написати твір-опис на порядок дій про улюблену справу. СРОЧНОО. Заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже люблю щось робити і не сиджу без діла. Але найбільш я люблю малювати. Я навіть ставлю в сидячу позу свою тваринку і малюю її. Але найбільш я люблю малювати квіти. Вони не рухаються і тому це легко. Всі мають свою улюблену справу і я не виняток!