Ребят помогите ОЧЕНЬ СРОЧНО !!! Заранее СПАСИБО !! Протиставлено високі моральні якості простої людини підлості панича у творі А) Казка про Яян Б) Друкар книжок небачених В) Федько-Халамидник Г) Говорюща риба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Протиставлено високі моральні якості простої людини підлості панича у творі  В) Федько-Халамидник