Ребят, помогите пожалуйста, нужно (Публітистичний твір "що таке свобода"). Спасибо !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
свобода це те від чого ти незалежиш ти живеш вільно і можеш робити все що забажаєш але це не означає що не потрібно слухатися закону ,тому що так встроений наш світ.Свобода також це де немає страждань і мук де немає війн і голоду,колись цей час настане .