Ребят помогите пожалуйста по английскому Как читается эти слова на русских буквах ? The yellow giraffe is as tall as can be. lt can eat the leaves From a very tall tree it*s got a long neck And it can run faster Than me or y...

Ребят помогите пожалуйста по английскому Как читается эти слова на русских буквах ? The yellow giraffe is as tall as can be. lt can eat the leaves From a very tall tree it*s got a long neck And it can run faster Than me or you! Внимание спам бан
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зэ елоу джирафф из эз тэлл эз кэн би  ит кэн ит зэ ливс  фром э вэри тэлл фрии итс гот э лонг нэк энд ит кэн ран фасте зэн ми о ю
Гость
Зэ елоу джираф, Из эз тол эз кэн би. Ит кэн ит зэ лифс Фром э вэри тол три Итс гот э лонг нэк Энд ит кэн ран фэстэр Зэн ми ор ю!