Ребят помогите пожалуйста с заданием---У якому рядку до складу всіх словосполуень входять якісні прикметники? Широкий степ, далека дорога, дорога людина, гарний вчинок, велика будівля. Літній день, вечірні сутінки, морський во...

 Ребят помогите пожалуйста с заданием---У якому рядку до складу всіх словосполуень входять якісні прикметники? Широкий степ, далека дорога, дорога людина, гарний вчинок, велика будівля. Літній день, вечірні сутінки, морський вокзал, молочна каша, дерев'яна лава. Денне світло, пригірський район, столярна майстреня, волоський горіх, ясний день. Сердитий хлопець, весела дівчинка, зимовий ранок, каштанове волосся, вишневий садок. Сливовий пиріг, сталевий прут, найкраща відповідь, холодний душ, батьківське слово.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Широкий степ, далека дорога, дорога людина, гарний вчинок, велика будівля.