Ребят помогите пожалуйста сделать разбор 2 любых слов по падежам и фантике и в мн. числе и ед. числе взаранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау:құс,алма Ілік:құстың,алманың Барыс:құсқа,алмаға Табыс:құсты,алманы Жатыс:құста,алмада Шығыс:құстан,алмадан Көмектес:құспен,алмамен мн.ч құстар,алмалар ед .ч құс алма Фонетика Құс жабық буын Алма ал тұйық буын ма ашық буын