Ребят, помогите соченить текст, желательно на тему школа, или что-то на ваш вкус (по украински)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожного ранку я встаю з радістю в школу, тому що я розумію що в школі я побачу своїх друзів та вчителів і покажу своє зроблене домашню роботу, яку дуже довго виконував. Я люблю свою школу тому що у цій школі самі найкращі друзі та вчителі які постійно допомагають всім.У школі я вчу нові теми та для мене це інтересно.