Ребят пожалуйста на казахском языке составте 4 предложений 1 предложение на 1 слово 1 ұғым, 2 белсенді , 3 міндет , 4 мәдениетті . зарание (Большое спасибо) даю 25 б.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Мұғалім бугін тарих сабағын терең ұғыммен түсіндірді.   Асан сабаққа белсенді қатысып отырды. Аня бүгін кезекшілік міндетін жақсы атқарды.. Менің көршім Дания бугін озін сабақта мәдинетті ұстады.