Ребят ,составьте пожалуйста текст "Что хорошого в телевидение ,и что в нем плохого"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The good news is that the TV using it, you can learn many new things, have fun and maybe even learn anything else. A bad TV so that if the duration of watching tele- it may worsen vision, television, in a sense,zombies his audience and of course time-consuming