РЕБЯТ СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ ПО АНГЛИСКОМУ ! ТЕМА ВСЕ ДЕВЯТЬ НАРЕЧИЙ ВРЕМЕНИ!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Did she help 2. Take 3. Didn't get up yet 4. Will have written 5. Was 6. Flows 7. Is she having 8. We're doing/cooking 9. Will be discussing 10. Had gone away 11. Are having 12. Has become 13. Will your friends finish 14. Didn't sleep 15. Is / haven't cleaned it up