Ребята напишите правила моей комнаты на английском прошу вас. Пунктов 6-8.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Im always right 2) if I don't right, watch first rule Правильное 1) Always Knock when you come in 2) Never trow rubbish 3) If you come in you must (выбери сам) pay, hug, или give candy 4) Never touch my phone, computer and other gadgets 5) if you come in my room, you must remind fifteen rules