Ребята, помогите пожалуйста!!! Напишите 10 предложений со страдательным залогом(The Passive Voice) Даю 30 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1This building will be demolished next month. 2.My dog has been stolen. 3.Was your wallet stolen? 4.He has not been seen anywhere. 5.Jane has been taken to the hospital 6.I hadn’t been invited to the party 7.The letter won’t be sent tomorrow  8.He wasn’t offered a cup of tea 9.Wasn’t the door locked 10.Hasn’t he been employed by a big company