РЕБЯТА ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА,ДАЮ 40 БАЛЛОВ Перепишіть, вставляючи пропущені букви е та и. 1. Сонце пр..святеє на землю радість пр..несло. (Т. Шевченко.) 2. Пр..красне село стало ще милішим, воно пр..бралося в зело, заквітчалося к...

РЕБЯТА ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА,ДАЮ 40 БАЛЛОВ Перепишіть, вставляючи пропущені букви е та и. 1. Сонце пр..святеє на землю радість пр..несло. (Т. Шевченко.) 2. Пр..красне село стало ще милішим, воно пр..бралося в зело, заквітчалося клечанням. (Ю. Яновський.) 3. І діти сміються, і вітер пр..вітно в каштанах шумить. (В. Сосюра.) 4. Ліс прокидався б..зжурним дзвоном н..зримих пташок. (Я. Баш.) 5. Над лісом плив місяць-повень, і п..р..хлюпувалось ч..р..з береги б..здонне небо. (Ю. Збанацький.) 6. В..ходять з лісу два пр..земкуваті коні. (Марко Черемшина.) 7. Серед майдану стояла пр..здорова сахарня. (І. Нечуй- Левицький.) 8. Кухарів багато, зате каша пр..горіла. (Нар. творчість.) 9. На козаку й рогожа пр..гожа. (Нар. творчість.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сонце пресвятеє на землю радість принесло. (Т. Шевченко.) 2. Прекрасне село стало ще милішим, воно прибралося в зело, заквітчалося клечанням. (Ю. Яновський.) 3. І діти сміються, і вітер привітно в каштанах шумить. (В. Сосюра.) 4. Ліс прокидався безжурним дзвоном незримих пташок. (Я. Баш.) 5. Над лісом плив місяць-повень, і перехлюпувалось че.ре.з береги бездонне небо. (Ю. Збанацький.) 6. Виходять з лісу два приземкуваті коні. (Марко Черемшина.) 7. Серед майдану стояла прездорова сахарня. (І. Нечуй- Левицький.) 8. Кухарів багато, зате каша пригоріла. (Нар. творчість.) 9. На козаку й рогожа пригожа. (Нар. творчість.)
Гость
1 е.2и 3е 4и 5и 6е 7е 8е,е 9е,е 10е 11и 12и 13е 14и 15и номерки це не по реченях , а по словах.