Ребята,помогите Задали написать по английскому My ideal summer holidays. Помогите написать. Миниум 40 слов. С числительными

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Summer is wonderful time! Most of all I want to go to the Black Sea in this season. I dream to visit it with my parents. We will swim in the sea and play football and volleyball. Then I will  walk with my friends. And in the end of summer I will go to my grandmother. There is very big yard.And my friends live there too. I love summer and wait it very much!