Ребят,помогите пожалуйста! Порівняльний зворот виділяється в реченні: а)Під байдракою ламається крига й наче тоне в глибині моря б)У тебе голос чистий як струмок в)Степ мов палав під тим сонцем г)Т.Шевченко виступив як поет-но...

Ребят,помогите пожалуйста! Порівняльний зворот виділяється в реченні: а)Під байдракою ламається крига й наче тоне в глибині моря б)У тебе голос чистий як струмок в)Степ мов палав під тим сонцем г)Т.Шевченко виступив як поет-новатор,приніс в літературу новий світ поезії д)Веселий дощ посипався мов крізь сито,вмить заснував прозору далечінь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Срдчшсшемщнчшечзнснщсгзанзсрдвгжазнвщнснжчожчщнчщрчщр