Ребят,срочно значення фразеологізмів" не моргнувши оком, не минаючи нагоди, не роблячи розголосу, не розгинаючи спини, не тямлячи себе, не згортаючи рук, не дивлячись ( незважаючи ) ні на що"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не моргнувши оком - відразу зробити щось, не роздумувати, не вагатися. Не минаючи нагоди - не пропускати можливості вчинити що-небудь. Не роблячи розголосу - робити щось таємно,не для широкого загалу. Не розгинаючи спини - дуже важко, багато, без перепочинку працювати. Не тямити себе - бути в стані дуже сильного збудження, хвилювання. Не зважаючи ні на що - за будь-яких умов, обставин. Не згортаючи(складаючи) рук - щось робити, працювати, не сидіти без діла, бути активним.