Речення до слів: Кістлявий, Пестливий, зап'ястний, хвастливий, шістнадцять

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кістлявий кіт живе у моєму дворі. Пестливий голос у моєї мами. Я подарував подружці на день народження срібний зап'ястний браслет. У мене є дуже хвастливий знайомий. У минулому році я разом з родиною відпочивав на морі шістнадцять днів.
Гость
Мій друг, після єкзамену, став дуже хвастливим. Як раз йому вчора виповнилось шістнадцять років. (ну как то так)