Речення із авторського твору із вставними словами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по нежнее в воскресенье зовет в воскресенье приедем в воскресенье зовет на рынке недвижимости в воскресенье приедем и его в шоке
Гость
1.можливо, він напише цей диктант на дванадцять звичайно, він дуже гарний хлопець 2.мабуть, я поспішив з оцінкою за тему на диво, він написав контрольну погано 3.нарешті, я доробив цю вправу 4.може, ти перестанеш балакати на уроках ? 5.однак, я виграв у цій грі 6.зверніть увагу, на сьоме завдання  7.уявіть собі, як важко бути вчителем 8.зверніть увагу, завтра буде тест