Весна стояла зачарована, бо прийшов квітень.
Зелений луг був засіяний квітами, які приніс місяць квітень
Прийшла дівчина Весна , за собою принесла три місяці: березень , квітень і травень . Але її улюблений місяць , був квітень ( від слова квітне ) . Адже на відміну від двох інших місяців саме в квітні розквітали сади: різноманітні дерева, тюльпати тощо . В березні , ще не все порозквітало а в травні поперецрітало . Саме тому квітень також мій улюблений місяць , як і у цієї дівчини
Пояснення: Весна з великої букви тому , що в дани реченнях це ім`я дівчини. (Не завжди весна пишется з великої букви як що напирклад весна в значенні пори року то пишется з малої букви .)
Слово тощо, означає : можливе продовження або напиклад те саме що сказати "і ще багато чого ".
(пояснення в зошит писати не треба)