Речення про Квітень 4 клас )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весна стояла зачарована, бо прийшов квітень. Зелений луг був засіяний квітами, які приніс місяць квітень
Гость
Прийшла дівчина  Весна , за собою принесла три місяці: березень , квітень і травень . Але її  улюблений місяць  , був квітень ( від слова квітне ) . Адже на відміну від двох інших місяців саме в квітні розквітали сади: різноманітні  дерева, тюльпати  тощо  . В березні , ще не все порозквітало а в травні поперецрітало . Саме тому квітень також мій улюблений місяць , як і у цієї дівчини  Пояснення: Весна з великої букви тому , що  в дани реченнях це ім`я дівчини. (Не завжди весна пишется з великої букви як що напирклад весна в значенні пори року то пишется з малої букви .) Слово тощо, означає : можливе продовження або напиклад те саме що сказати "і ще багато чого ".  (пояснення  в зошит писати не треба)