Речення у таких значеннях земля-планета,земля-наша краiна,земля -грунт,земля-поле.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Земля Третя від Сонця планета Сонячної системи, що обертається навколо Сонця і навколо своєї осі. 2)Земля - Територія з угіддями, що перебуває у чиєму-небудь володінні, користуванні 3)Земля Рихла темно-бура речовина, що входить до складу кори нашої планети 4)Земля Яка-небудь велика територія Землі.
будь ласка відміть, як краще рішення.=)))