Речення з словами по-вечірньому, по вечірньому,вдруге,у друге,по-товариському,по товариському

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пахло чебрецем і м'ятою, було якось тихо і затишно по-вечірньому. По вечірньому небу пливли темні хмари. Вдруге такої слушної нагоди вже не буде. У друге відро вода капала повільніше, ніж у перше. Хлопці потисли руки один одному і розійшлися по-товариському. По товариському матчу зіграла кожна з команд.