Реклама наушников на английском языке, цена ну и нкуоторые подробности!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Our headphones are very good, they are not durable and waterproof, it is advisable to buy our headphones
Гость
We present you our new headphone. They are very convenient to use. Will fit any phone model. There are different colors. Brand SONY. The price of 1200 rubles.