Решиш ти Гений. я позичив у мами 25грн и у папи 25 грн... і того в мене 50грн пішов в магазін і купив всякого хлама на 45 грн...по дорозі позичив другу 3 грн...і того в мене осталось 2грн... одну гривню я відав мамі і батькові....

Решиш ти Гений. я позичив у мами 25грн и у папи 25 грн... і того в мене 50грн пішов в магазін і купив всякого хлама на 45 грн...по дорозі позичив другу 3 грн...і того в мене осталось 2грн... одну гривню я відав мамі і батькові... тепер я їм должен по 24грн кожному... а коли друг мені відасть 3 грн з якийх я відам мамі гривню і тату і того 50 грн...і одна гривня в мене в запасі))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
50 грн було всього. по 25 з кожного 50-45 лишилось 5 5-3 буде 2 ті 2 грн віддамо по 1 грн кожному. Вийде, що ми винні по 24 грн кожному з батьків. в тебе зараз 0, друг віддав 3 грн, 3-2=1, бо по 1 грн віддали батькам 1 грн лишилась з тих 3, які віддав тобі друг