Решить второй) где начинается с 6... Только если можно с пояснением как решали,спасибо заранее

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) чисельник: шість розпишемо як 2*3 показник  шість буде і буде і біля двійки і біля трійки. потім три в 6 як спільний знаменник винесемо за дужки. = 3 в шостому(2 в девятому-1) це чисельник. 2)у  знаменнику аналогічно:  =3 в шостому(2 в шостому+2 в кубі+1)= 3 в шостому  * 73. 3) 513/73=7.0274