Решите номер 9 ...........очень нужно................за первый ответ дам лучший.........

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) There is nobody in the garden. 2) Is there anything in the bag? 3) Is there anybody here who can speak English? 4) She says she knows nothing about him. 5) If everything is clear to you... 6) Is everybody in the classroom?